• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری ماشین به همراه ارسال و نصب

تلفن تماس : ۳۳۹۴۱۳۱۹ - ۳۳۹۴۱۳۳۶ - ۰۹۱۹۲۱۰۹۵۷۶

محصولات

باتری دلکور  ( پوما ، دلکور )

باتری های دلکور و پوما کیفیت ساخت بالایی دارند و از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند این باتری ها ساخت کشور کره هستند و بخاطر استفاده از برترین تکنولوژیها در ساختشان ، توسط اکثر کمپانیهای خودروسازی کره ای مانند هیوندای و کیا موتورز در خودروهایشان قرار دارد . باتری های دلکور و پوما مقاوم در برابر ضربه هستند . ادامه مطلب...

باتری دلکور ، باتری کره ای ، باتری ماشین ، باتری خودرو ، باتری پوما
باتری ملشین ، باتری گلوبال ، باتری خودرو ، باتری کره ای

باتری های شرکت گلوبال ( چیتا – نووا – گلوبال – مترو – سوپریم – سیلور – اس بی کی –  راکت و …. )

شرکت باتری سازی گلوبال در سطح جهانی بخاطر کیفیت بالا و نمایندگی فروش زیاد در سطح جهان معروف است و کمپانیهای خودرو سازی برجسته ای مانند فولکس واگن هند برای تامین باتری خودروهای تولیدیشان مورد استفاده قرار میگیرد . ادامه مطلب ...

باتری های تجاری ATLASBX ( هانکوک ، تایگر ، جگوار ، هایلوکس و… )

باطری های ماشین ATLASBX قدرت بالا و کیفیت خوبی دارد و در اکثر کشورهای دنیا فروش قابل توجهی دارد ، باتری ATLASBX برای خودروهای مختلف از تاکسی تا تریلی موجود است . ادامه مطلب ...

باتری ماشین ، باتری کره ای ، باتری ساخت کره ، باطری اطلس بی ایکس

باتری های شرکت هیوندا ( هیوندا ، سؤلایت ،ایندیاگو ، اوراستارت و... )

باتری های شرکت هیوندا با بندهای مختلف به فروش میرسند که یکی از معروفترین این برندها solite است که در حال حاضر بزرگترین تامین کننده باتری برای کمپانیهای خودرو سازی مانند  kia و hyundai است . دیگر برندهای شرکتsolite برندهایی با نام indigo ، hyondai ، EverStart است . ادامه مطلب ...

باتری هیوندا ، باتری سولایت ، باتری کره ای ، باتری ماشین

باتری SUZUKI

شرکت SUZUKI با کمک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای خود، با توسعه و تولید محصولات با کیفیت بالا در سطح جهانی، با تمرکز بر محصولاتی با کیفیت جهانی به طور قابل توجهی باتری ماشین را به بازارهای جهانی  معرفی کرده . ادامه مطلب ...

 آیا باتری ماشینان خراب است یا به پایان عمرش رسیده و شما زمان برای رفتن به بازار و خرید و نصبش بر روی ماشینتان ندارید؟

نگران نباشید فروشگاه باتری پیشرو بین الملل باتری مناسب خودرو شما را به محلی که هستید میاورد و بر روی خودروتان نصب میکند .

بسیاری از رانندگان ماشینهای سنگین مانند خاور، تریلی ، کامیون و ... بخاطر سنگینی باتری ماشینشان قادر به حمل باتری خراب (داغی باتری) به فروشگاه ندارند ، فروشگاه باتری پیشرو بین الملل باتری مناسب را برای خودروتان میاورد و داغی باتری را از شما میگیرد و باتری جدید را برای ماشینتان نصب میکند .

تکنسینهای فروشگاه باتری اتوفیکس بسیار مجرب و آموزش دیده و باتجربه هستند و با استفاده از آخرین ابزار و تجهیزات روز  اقدام به حل مشکل باتری ماشینتان میکنند .

مشکلات و دردسرهای باتری ماشینتان توسط تکنسینهای فروشگاه باتری پیشرو بین الملل بسیار سریع حل میشود و دلیلش استفاده از پرسنلی کارآموزده و مجرب است که با بهترین تجهیزات و ابزار آلات مشکل باتری ماشینتان را حل میکنند.

ما تضمین میکنیم فروشگاه باتری پیشرو بین الملل در شهر تهران در خیابان امیرکبیر کوچه دولت آبادی پلاک ۴ بهترین باتریها را به شما تحویل میدهد با قیمت مناسب .

اگر باتری ماشینان شما را دچار مشکل کرده با شماره تلفنهای ۳۳۹۴۱۳۱۹ و ۳۳۹۴۱۳۳۶ و یا شماره موبایل ۰۹۱۹۲۱۰۹۵۷۶ تماس حاصل فرمایید .

ارسال ، نصب باتری را به فروشگاه باتری پیشرو بین الملل بسپارید و نگران هیچ چیز نباشید .

 

شما ممکن است فکر کنید که موتور خودرو است که خودرو شما را حرکت میدهد ، اما فراموش نکنید که موتور شما بدون استفاده از باتری روشن نمی شود. همراه با موتور و دینام، استارت، یکی از مهم ترین اجزای خودرو شما برای باتری است. باتری خودرو مقدار زیادی جریان الکتریکی برای استارت موتور و دیگر تجهیزات الکتریکی در خودرو تامین می کند.

 

باتری خودرو

اغلب افراد نگهداری و مراقبت از باتری ماشین را نادیده میگیرند. باتری کمک به روشن شدن موتور ماشین میکند و همچنین قدرت سیستم های الکتریکی خودرو را تامین می کند. با گذشت زمان، کارایی باتری کم میشود. باتری ضعیف احتمالا یکی از بزرگترین تجربیات ناخوشایندی است که صاحب هر خودرویی میتواند داشته باشد.

 

در شهر تهران واقع درخیابان امیرکبیر کوچه دولت آبادی پلاک ۴ فروشگاه پیشرو بین الملل معتقد است که تعمیر و نگهداری روزمره باید بخش مهمی از برنامه ریزی در کنار سفر با خودرو باشد. برای صاحبان خودرو مهم است که در تمام نقاط مراقب وسایل نقلیه خود باشند تا همه چیز به نحوی انجام شود که باید انجام شود. بنابراین توجه خاص به وضعیت باتری ماشین برای صاحبان خودرو باید اهمیت داشته باشد.

 

اکثر باتری ها به مدت دو سال عمر میکنند، پس از اتمام این دوره، با علائم هشدار دهنده مطلع میشوید که باتری ماشین عمرش تمام شده. باتری شما می تواند به دلیل شرایط آب و هوایی کمتر عمر کند ، همچنین اگر شما به طور مرتب رانندگی یا سفرهای طولانی را انجام می دهید عمر باتری کمتر میشود.

 

انتخاب خوب این است که باطری خود را قبل از اینکه عمرش تمام شود جایگزین کنید زیرا ممکن است در شرایطی سخت و در مسافرت باتری ماشینتان دیگر پاسخگو نباشد و ماشینتان دیگر روشن نشود. در فروشگاه باتری پیشرو بین الملل واقع در تهران ، خیابان امیرکبیر کوچه دولت آبادی پلاک ۴ ، ما می توانیم به شما اطلاع دهیم باتری شما عمرش رو به پایان است یا خیر ، به شما اطلاع داده میشود و به شما کمک می کنیم تا باتری برای وسیله نقلیه خود تهیه کنید.

 

تکنسین های فروشگاه باتری پیشرو بین الملل با آوردن باطری جدید برای شما و نصب باتری و دریافت باتری قبلیتان تمام مشکلات خودروتان را که بخاطر باتری خرابتان بوده حل میکنند. باتری های فروشگاه پیشرو بین الملل با گارانتی برای شما در ماشینتان نصب میشود و شما بدون استرس با باتری جدیدتان هر جایی که خواستید بروید.

باتری دلکور ، باتری کره ای ، باتری ماشین ، باتری خودرو ، باتری پوما
باتری ملشین ، باتری گلوبال ، باتری خودرو ، باتری کره ای
باتری ماشین ، باتری کره ای ، باتری ساخت کره ، باطری اطلس بی ایکس