• DELKOR
  • PUMA
  • ATLASBX
  • SOLITE
  • GLOBAL
  • CHEETAH
  • SBK
  • HEXA

فروش انواع باتری ماشین به همراه ارسال و نصب

تلفن تماس : ۳۳۹۴۱۳۱۹ - ۳۳۹۴۱۳۳۶ - ۰۹۱۹۲۱۰۹۵۷۶

مقالات > ۵ اصل خرید باتری ماشین با کیفیت

۵ اصل خرید باتری ماشین با کیفیت

 

خرید جنس ارزان‌قیمت معمولاً راهیست برای اینکه پول کمتری خرج کنید . اما جنس باکیفیت پول بیشتری را در دراز مدت برای شما ذخیره میکند . هنگامی که به فکر مراقبت و نگهداری از خودرو هستید باتری ماشین هم به ذهنتان میاید که باید سالم و بی عیب باشد . اگر یک باتری میخواهید که شما را در راه نگذارد و خرابی بی دلیل نداشته باشد بهتر است باتری با کیفیت و نو بخرید چون اگر باتری کم کیفیت و دست دوم بخرید معلوم نیست تا کی برایتان کار کند. خرید باتری با کیفیت و نو یک سرمایه‌گذاری عاقلانه باکیفیت است .

ماشین شما نیازمند یک باتری قوی ، محکم ، باکیفیت است تا بتوانید به آن اعتماد کنید . در هنگام خرید باتری ماشین باید به یک سری مشخصه ها مانند قیمت ، اندازه ، آمپراژ ، گارانتی و مارک توجه نمود . باتری ماشین در ساختش دانش و قدرت نهفته است .باتری خودرو ، قلب و روح ماشین شماست که به خودرو شما متصل است.

خرید باتری باکیفیت نه تنها در دراز مدت در وقت و پولتان صرفه جویی میکند بلکه مزایای متعدد دیگر هم دارد .

جلوگیری از خرابی باتری ماشین  ، خوابیدن باتری ماشین ، باتری ماشین در هوا سرد ، جلوگیری از خوابیدن باطری اتمی ماشین ، باطری ماشین خوابیده چطور ر

1. جلوگیری از خرابی باتری ماشین

خرابی باتری ماشین اساسی‌ترین مشکل باتری خودرو هاست . باتری باید بتواند به خوبی کار کند تا همه چیز را تحت کنترل داشته باشد . مخصوصاً در هوای سرد . باتری ماشین ارزان‌قیمت برای تأمین قدرت برق کافی برای خودرو در حال حرکت غیر قابل اعتماد است . اگر نوع و اندازه اشتباه باتری برای ماشین انتخاب و خریداری کنید باتری با خرابی زودرس مواجه می‌شود .

دمای هوای سرد عامل اصلی خرابی باتری ماشین است . باتری خودرو حتی اگر بهترینشان هم باشد به مرور در هوای سرد خراب خواهد شد . خرید یک باتری ماشین با کیفیت کمک میکند تا از خرابی زودتر از موعد باتری جلوگیری شود .

محاسبه تاریخ تولید باتری ماشین ، فروش باتری ماشین کره ای ، گارانتی باتری ماشین ، عمر باتری ماشین

2. باتری با طول عمر بالا را بخرید

یکی از بزرگترین مشکلات باتری ماشین ارزان‌قیمت طول عمر کمشان است . قبل از خرید باتری ماشین بدانید چقدر عمر میکند . باتری که قصد خریدنش را دارید بهتر است طول عمر بیشتری داشته باشد .

باتری ماشینی را خریداری کنید که تاریخ تولیدش جدیدتر باشد . قدرت باتری که جدیداً تولید شده است نسبت به دیگر باتری ها که کمی قدیمی تر تولید شده‌اند بیشتر است .

 برای مشخص کردن اینکه چقدر باتری جدید است، همیشه  تاریخ تولید را بررسی کنید.

به طور متوسط باتری های با کیفیت سه سال یا بیشتر بر روی خودرو عمر میکنند. باتری های کیفیت بالا میتوانند در طول این سه سال بخوبی کار کنند ، البته توصیه می‌شود باتری حداقل سالی یک بار بررسی شود . عادات رانندگی ، آب و هوا و سفرهای مکرر کوتاه مدت عواملی است که میتواند بر روی عمر باتری تأثیر بگذارد ولی هرچه باتری که خریداری میکنید با کیفیت تر باشد تأثیرات منفی این عوامل کمتر است . اگر بر روی خودروتان تجهیزات و ابزار برقی اضافی مانند سیستم روشنایی ، ضبط ، تلویزیون وجود دارد برای کم نشدن طول عمر باتری بهتر است از باتری با کارایی بیشتر استفاده کنید .

پاک کردن سرباتری با دستمال خیس، تعمیر و نگهداری باتری ماشین ، سولفاته زدن باتری ماشین ، خرابی باتری ماشین ، دلیل سولفاته شدن سر باتری تعمیر و نگهداری باتری ماشین ، تمیز کردن ترمینال باتری ماشین با نوشابه ، سولفاته زدن باتری ماشین ، خرابی باتری ماشین ، دلیل سولفاته شدن سر باتری

3. تعمیر و نگهداری باتری ماشین

روز به روز باتری های ماشین استانداردشان بالاتر می‌رود و در تکنولوژی پیشرفت فراوان کرده‌اند ، به طور کلی نیازی به نگهداری خاصی ندارند. باتری های امروزه مانند باتری های قدیمی دیگر نیازی به اضافه کردن آب باتری یا آب مقطر ندارند چون باتری های جدید که اصطلاحاً در بازار باتری ماشین اتمی میگویند محفظه ای برای ورود آب باتری یا آب مقطر ندارند و پلمپ و مهر و موم هستند . گرچه دیگر نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند اما حداقل سالی یک بار نیاز به بازبینی هستند .

ترمینال باتری با دستمال پارچه ای خیس شده به نوشابه تمیز شوند و خاک و سولفاته شان گرفته شود . کابل های برق متصل به باتری نباید هیچ گونه پوسیدگی و صدمه ای داشته باشند.

باتری های از نوع اسیدی که دارای محفظه ای برای ریختن محلول الکترولیت یا آب باتری دارند  (مخلوطی از اسید سولفوریک و آب) دارند مقدار بسیار کمی نیاز به این محلول دارند . این مدل باتری ها نهایتاً سالی دوبار نیاز به این محلول دارند.

کارخانه تولید باطری ماشین ، کیفیت و قدرت باتری ماشین ، فروش باتری ماشین ، خط تولید باتری

4. فن آوری های پیشرفته در باتری ماشین

باتری با کیفیت بالا با فن آوری های پیشرفته عرضه می شود، بنابراین رسایی و عمر شان افزایش می یابد. تحولات در فن آوری های سلولی لیتیوم به طور قابل توجهی کیفیت بسیاری از باتری های خودرو را افزایش داده است، به این ترتیب رانندگان می توانند در پولشان صرفه جویی کنند. باتری هایی که دارای کیفیت بالاتری نسبت به باتری های ارزان قیمت هستند، با استفاده از تکنیک های مهندسی عالی در کارخانجات معتبر ساخته می شوند. این باتری ها همچنین با مواد با کیفیت بالا طراحی شده اند.

گارانتی باتری ماشین ، باتری ماشین ارزان ، قیمت باتری ماشین

5. باتری های با کیفیت گارانتی طولانی مدت دارند

مدت زمان گارانتی یک شاخص بزرگ در کیفیت محصول است. اگر سازنده معتقد به برتر بودن دستگاه باشد، ضمانت نامه های طولانیتری را در اختیار شما قرار می دهد . نگاهی به باتری های خودرو با گارانتی تعویض سه ساله بیندازید.

اگر برایتان مهم است که باتری را مدت زمان طولانی در خودروتان داشته باشید بهتر است باتری با کیفیت بخرید که مسلماً پول بیشتری هم برای خریدش باید هزینه کنید .

 برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اینکه چه مدل باتری هایی کیفیتشان بالاتر است، امروز با ما تماس بگیرید.

مقالات

باتری ماشین با دیپ سایکل ها چقدر تفاوت دارد؟

۸ مشکل رایج که در باتری ماشین ممکن است با آن مواجه شوید

معاینات فنی ماشین برای رفتن به تعطیلات و سفر

۷ نکته برای افزایش عمر باتری ماشین

راهنما خرید باتری ماشین

راهنمای خرید بهترین شارژر و جامپ استارتر باتری ماشین

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

جامپ استارتر یا جامپ باکس یا شارژر باتری ! کدام را انتخاب می کنید؟!

معاینات فنی ماشین برای رفتن به تعطیلات و سفر

راهنمای خرید بهترین شارژر و جامپ استارتر باتری ماشین

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

۵ اصل خرید باتری ماشین با کیفیت

۵ باتری برتر ماشین در سال ۲۰۱۹

چگونه با شارژر، باتری ماشین را شارژ کنیم؟

محاسبه تاریخ تولید باتری های دلکور و هیوندا

شارژ باتری ماشین با آداپتور لپتاپ

باتری ماشین چه مدت عمر میکند ؟

چگونه عمر باتری خودرو را افزایش دهیم ؟

با داغی باتری ماشین چکار کنیم ؟

نحوه تعویض باتری ماشین

نحوه اتصال و نصب ایمن باتری ماشین

تست کامل باتری ماشین

جلوگیری از خالی شدن باتری ماشین در زمان پارک طولانی ماشین

انواع باتری های ماشین

بررسی سطح آب مقطر در باتری اسیدی

تکنولوژی PUREFLOW

تست باتری ماشین

ساختمان باتری خودرو

بازیافت باتری خودرو

کانال تلگرام فروش باتری ، کانال تلگرام فروشگاه باتری گوگل پلاس فروش باتری ماشین ، گوگل پلاس فروشگاه باتری ماشین
ایمیل فروشگاه باتری ماشین ، جیمیل فروشگاه باتری خودرو نقشه سایت فروشگاه باتری ماشین ، فروش باتری خودرو

فروشگاه باتری پیشرو بین الملل

آدرس : تهران ، خیابان امیرکبیر ، کوچه دولت آبادی ، پلاک 4

شماره تماس : 33941319-021   33941336-021

شماره موبایل : 09192109576

طراحی ، پشتیبانی و سئو وبسایت توسط سجّاد زمانی

کپی از مطالب سایت با ذکر منبع ، منعی ندارد

جلوگیری از خرابی باتری ماشین  ، خوابیدن باتری ماشین ، باتری ماشین در هوا سرد ، جلوگیری از خوابیدن باطری اتمی ماشین ، باطری ماشین خوابیده چطور ر محاسبه تاریخ تولید باتری ماشین ، فروش باتری ماشین کره ای ، گارانتی باتری ماشین ، عمر باتری ماشین