• DELKOR
 • PUMA
 • ATLASBX
 • SOLITE
 • GLOBAL
 • CHEETAH
 • SBK
 • HEXA

فروش انواع باتری ماشین به همراه ارسال و نصب

تلفن تماس : ۳۳۹۴۱۳۱۹ - ۳۳۹۴۱۳۳۶ - ۰۹۱۹۲۱۰۹۵۷۶

مقالات >  ۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

بهترین شارژر ماشین ، بهترین جامپ استارتر ، جامپ استارتر همه کاره ، شارژر همه کاره

۱

۲

 ۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

 

در مورد باتری ماشین بیشتر بدانید

 

از مدت ها پیش ، خودروها  و اتومبیل ها ی مسافرتی و حمل و نقل وابسته به سوخت های فسیلی و باتری بوده اند ، در نتیجه رفت و آمد راحت تری برای مردم فراهم می کردند. در واقع ، هر وسیله نقلیه و ماشینی که با انرژی حرکتی کار نکند ، دارای نوعی باتری است که از آن توان مورد نیاز برای حرکت ماشین را بگیرد. و هر زمانی که چشم اندازی به آینده داشته باشیم ، به نظر می رسد که بشر نیاز به باتری های بیشتری برای راه اندازی و حرکت ماشین داشته باشد.

 

هرچند که باتری های ماشین نمی توانند به تنهایی  باعث پایداری و حفظ توان خود شوند.

باتری ماشین باید دائماً شارژ شود ، گاهی اوقات با خالی شدن ناگهانی باتری ماشین مواجه می شوید که این امر می تواند بسیار ناراحت کننده و وقت گیر باشد که شما بتوانید ماشین خود را مجددا روشن و یا جا به جا کنید تا در نهایت خودرو مجددا حرکت کند.

تقریباً اکثریت رانندگان ماشین با مشکل خالی شدن شارژ باتری ماشین مواجه شده اند. بنابراین هنگامی که به صورت آنلاین و یا از نمایندگی ها به دنبال خرید باتری ماشین خود هستید ، توجه داشته باشید که شارژر باتری مناسبی برای ماشین خود خریداری کنید تا در کنار باتری ماشینتان باشد. اگر از فنون مکانیکی ماشین آگاهی داشته باشید این کار سختی برای شما نخواهد بود.اگرچه ، بسیاری از مردم اولین مسایل در مورد چگونگی تأثیرگذاری شارژرهای باتری ماشین بر روی باتری ماشین را به جز در موارد شارژ کردن باتری نمی دانند.

 

اما مثل همیشه ، بازار آزاد به تقاضای شارژرهای باتری ماشین ساده تر و کارآمدتر تمرکز کرده و گزینه های بی شماری را برای شما در نظر گرفته است.

در این مقاله ، ما به معرفی 10 عدد شارژر باتری ماشین و جامپ استارتر پرداخته ایم که این باتری های ماشین و جامپ استارترها به گونه ای طراحی شده اند که میانگین طول عمر ایمنی یک ماشین در شرایط استرس زا بالاتر رود.

 

در مورد باتری ماشین و جامپ استارتر بیشتر بدانید

 

ویژگی هایی که در هنگام خرید شارژر باتری ماشین خوب باید در نظر بگیرید.

اگرچه در بازار امروزه با شارژرهای باتری ماشین متعددی روبرو هستیم که میزان قابل توجهی از عملکرد و دوام را نمایش می دهند ، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین شارژر باتری ماشین را از میان شارژرهای کاندید خرید خود بتوانید انتخاب کنید.

 

چند ویژگی بسیار مهمی که در شارژر باتری ماشین خوب باید پیدا کنید در زیر لیست شده است.

 

قابل حمل:

 تولید کنندگان پیشرو در شارژرهای باتری ماشین روی کوچک و سبک نگه داشتن محصولات خود متمرکزشده اند که این امر باعث می شود شارژرهای باتری قابل حمل بوده و استفاده از این شارژرهای باتری ماشین آسان شود.

 

توان:

توان بیشتر موجب شارژ شدن سریع تر باتری ماشین می شود که موجب گرانتر شدن قیمت شارژر باتری ماشین می شود درواقع در مقایسه با شارژرهای با توان پایینتر هزینه بالاتری دارند.

 

ایمنی:

در شارژرهای باتری ماشین جدید استانداردهای ایمنی را بسیار جدی در نظر می گیرند و حداقل از چندین ویژگی ایمنی در هر مدل برای محافظت از کاربران و باتری های ماشین آنها در برابر حوادث احتمالی استفاده می کنند.

 

قابلیت استفاده:

یکی دیگر از اساسی ترین پارامترهایی که در شارژرهای باتری ماشین امروزی در نظر گرفته می شود ، استفاده  آسان از شارژر باتری می باشد. هر راننده ای که با خالی شدن باتری ماشین مواجه شده است ممکن است وقت و یا علاقه ای به یادگیری کار با  باتری ها و شارژرهای باتری های ماشین نداشته باشد. بنابراین تولیدکنندگان شارژهای باتری ماشین به سمت  ارائه شارژرهای باتری که استفاده از آنها آسان باشد سیر می کنند.

اکنون ایده کوتاهی در مورد آنچه جستجو می کنید ، دارید . بنابراین می توانید به 10 نمونه برتر ما در مورد شارژرهای باتری ماشین مدرن نگاهی بیندازید.

 

برای شارژ باتری ماشین 12 ولت چقدر زمان نیاز است؟

شارژر باتری ماشین معمولاً حدود 2 آمپر می باشد و مدت زمان زیادی طول می کشد تا باتری ماشین 12 ولت شما شارژ شود . بسته به میزان خالی شدن شارژ باتری ماشین ،از ابتدای  شروع شارژ باتری ماشین حدود 24 ساعت طول می کشد تا باتری ماشین شارژ کافی داشته باشد.

 

برای اینکه یاد بگیرید چگونه با شارژر باتری ماشین را شارژ نماییم پیشنهاد میشود مقاله زیر را بخوانید :

چگونه با شارژر، باتری ماشین را شارژ کنیم؟

همچنین اگر شارژر باتری ماشین ندارید و کنجکاوید بدانید آیا با دسگاهی به غیر از شارژر هم میتوان باتری ماشین را شارژ کرد پیشنهاد میشود مقاله زیر را بخوانید :

شارژ باتری ماشین با آداپتور لپتاپ

تصویر جامپ استارتر ، جامپ استارتر همه کاره ، جامپ استارتر خودرو ، شارژر باتری ماشین

۱) جامپ استارتر Clore Jump-N-Carry JNCC660 1700 Peak Amp 12V

 

علت اینکه مورد توجه اکثر رانندگان است: یک واحد برای مدت طولانی است که چندین جامپ استارتر را در یک شارژ باتری در حالیکه از طریق یک فلز نفوذ می کند را انجام می دهد.

کلور JNC660 احتمالا یکی از مطمئن ترین خریدهایی است که از شارژر باتری تاکنون داشته اید. عملکرد این شارژر باتری بر جامپ استارت های  باتری ماشین با توان بالا متمرکز شده است. یک بار شارژ کردن باتری ماشین برای چندین استارت جامپ کفایت می کند که از شرایط استرس زا و خالی شن شارژ باتری ماشین رها شوید.اما این شارژر باتری چگونه عمل می کند؟!

به طور قطع چندین ویژگی در این شارژر باتری ماشین وجود دارد که این امر را میسر می کند. در وهله اول طول زیاد کابل های این شارژر را می توان ذکر کرد. برای اکثر ماشین ها و خودروهای شخصی و وسایل نقلبه 46 اینچ برای دسترسی به باتری ماشین کافی می باشد. گیره های Hot Jaw از استحکام صنعتی بالایی برخوردار بوده و قادر به اتصال محکم با وجود هرگونه خوردگی ، را برقرار می کنند.

در درجه دوم فناوری باتری Clore Proformer وجود دارد که همه چیز در مورد ارائه حداکثر توان با چگالی و دوام برای تطبیق را میسر می سازد. بنابراین نه تنها قدرت لنگه ای مناسب و گسترده را حاصل می کند ، بلکه یک عمر طولانی برای شارژ باتری ماشین شما نیز فراهم می کند. به علاوه ، شارژ کامل اتوماتیک برای باتری پردازنده وجود دارد ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید ، واحد شارژر باتری را وصل کرده و آماده استارت جامپ سریع باشید. این  نوع شارژر باتری ماشین تقریباً یکی از بهترین شارژرهای موجود در بازار است و  بیشتر مشتریان دلیلی برای رد کردن آن ندارند.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری ماشین JNC660  :
 1. توان شارژ بالا و با دوام
 2. ماندگاری شارژ
 3. زنگ زدگی مانع عملکرد شارژر باتری ماشین نمی شود
 4. امکان شارژ اتوماتیک

 

 • نقاط منفی شارژر باتری JNC660 :
 1. کمپرسور هوا به تعادل نمی رسئ
 2. نور ندارد
جامپ استارتر همه کاره ، پاور بانک ، جامپ استارتر چند منظوره ، قیمت جامپ استارتر ماشین ، شارژر باتری ماشین

۲) شارژر باتری تندر پلاس 021-0128

علت اینکه شارژر باتری تندر پلاس 021-0128 مورد توجه رانندگان است: زیرا یک واحد شارژر مبتکرانه برای شارژ باتری ماشین است که با گذشت زمان بهتر و بهتر می شود.

باتری تندر پلاس با وجود طراحی منحصر به فردش و شارژر باتری مفیدش مورد توجه می باشد. این شارژر باتری می تواند باتری ماشین را در ولتاژ بهینه  شارژ کند و بدون آنکه آسیبی در اثر نشتی شارژر ببیند نگه دارد . این  نوع شارژر باتری ماشین می تواند بین حالت شارژ کامل و حالت شارژ شناور عوض شود.

زمان شارژ کردن باتری خودرو مهم ترین مسئله ای است که در مورد شارژر باتری ماشین برای خریداران حائز اهمیت می باشد.

باتری تندر، یک شارژر باتری ماشین 1.25 آمپر است و باتری ماشین شما را خیلی سریعتر از شارژر باتری ماشین 3 آمپر شارژ می کند. این شارژر باتری خودرو از نقطه نظر ایمنی ، دارای ویژگی حفاظت قطب معکوس می باشد. گارانتی این شارژر 10 سال می باشد.

اما فراموش نکنیم که این شارژر باتری ماشین Plus Tender به معنی توان 50٪ بیشتر و در نتیجه شارژ سریع تری نسبت به شارژر باتری ماشین Junior است. اشارژ کردن سریع باتری خودرو  یکی دیگر از ویژگی های مهم شارژر باتری به ویژه با توجه به وابستگی روزافزون خودروهای مدرن به الکترونیک است. علاوه بر این حتی می تواند از تأثیرات منفی درین جلوگیری کند.

با این وجود ساخت یک باتری ماشین واقعا خوب کافی نیست. این شرکت  تولیدکننده شارژر باتری ماشین قبلاً این شارژر باتری را از طریق به روزرسانی های بی شماری در طراحی و نرم افزار در اختیار رانندگان قرار داده است تا آن را در صدر بازار نگه دارد.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری تندر پلاس :
 1. طراحی ظاهری
 2. ضمانت 10 ساله
 3. دائما به روز می شود
 4. سریع شارژ می شود
 5. به طور موثر از درین جلوگیری می کند

 

 • نقاط منفی شارژر باتری تندر پلاس :
 1. گیره ها می تواند بزرگتر باشد
 2. بر باتری های مسطح به سختی کار می کند
تصویر شارژر باتری ماشین ، جامپ استارتر صنعتی ، بهترین جامپ استارتر ، جامپ استارتر همه کاره ، شارژر باتری ماشین

۳)شارژر باتری ماشین NOCO Genius G3500

علت اینکه این نوع شارژر باتری ماشین مورد توجه علاقمندان است :

به علت طراحی ظاهری منحصر به فرد این نوع شارژر باتری ماشین که بسیا ری از ویژگی های مفید و قابل استفاده را به راننده می دهد که ایمن ترین و کارآمدترین روش ها برای شارژ کردن سریع و راحت باتری ماشین را به رانندگان می دهد.

برند شارژر باتری ماشین NOCO در واقع با فناوری ایمن و پیشرفته مترادف است و در Genius G3500  متفاوت نمی باشد.

به طور خلاصه ، برای شارژ باتری ماشین 6 و 12 ولتی لیتیومی و اسیدی با جریان سه نیم آمپری می باشد.

این نوع از شارژر باتری ماشین یک طیف وسیع کاربردی  برای اتومبیل های شخصی تا وسایل حمل و نقل دریایی و RV و باتری های دوره ای دارد. این نکته باعث می شود که این نوع شارژر باتری ماشین NOCO در مقایسه با سایر شارژرهای باتری دیگر ، دسترسی وسیع تری به برای عرضه به بازار بدهد.

همچنین در مقایسه با سایر شارژرهای باتری  ماشین ، دو برابر سریعتر باتری ماشین را شارژ می کند. حتی قابلیت این را دارد که  باتری ماشینی که  آسیب دیده را تعمیر کند و با سیستم های الکتریکی CANBUS و وسایل نقلیه میکرو هیبریدی کار کند. همچنین نوآوری و ایمنی در طراحی شارژر باتری ماشین NOCO Genius G3500  بسیار چشمگیر است. با استفاده از یک پردازنده ، می تواند بر فعالیت باتری ماشین نظارت داشته باشد تا  بتواند روند شارژ باتری ماشین را ایمن تر و کارآمدتر کند. این سیستم هوشمند شارژ باتری ماشین همچنین می تواند در صرفه جویی مصرف انرژی و همچنین قطبیت معکوس و جلوگیری از شارژ بیش از حد کمک کند. در واقع ، شما می توانید با خیال آسوده باتری ماشین خود را در تمام طول روز به شارژر NOCO Genius متصل کنید.

G3500 با تمام نقاط قوت و خوش دست بودن شارژر آن ، در طراحی کم حجم ، قابل حمل و سبک وزن نیز می باشد. این نوع شارژر همچنین در برابر آب و اشعه ماوراء بنفش نور خورشید نیز بسیار مقاوم است. به علاوه 5 سال ضمانت را نیز برای شارژر خود در نظر بگیرید پس متوجه می شوید که این معامله ای نیست که بسیاری از خریداران شارژر باتری ماشین بتوانند از آن امتناع کنند.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری NOCO Genius  :
 1. مناسب برا انواع ماشین و باتری های ماشین
 2. دو برابر سریع تر از سایر شارژر های باتری ماشین
 3. شارژ ایمن و کارآمد
 4. مقاوم در برابر آب و اشعه خورشید

 

 • نقاط منفی شارژر باتری NOCO Genius :
 1. باتری های ماشین مسطح را شارژ نمی کند
 2. در دمای هوای بسیار پایین کار نمی کند
عکس ترانس باتری ماشین Black ، شارژر باتری ماشین Black+Decker BM3B

۴)شارژر باتری ماشین Black+Decker BM3B

دلیل اینکه مورد توجه مردم و رانندگان برای شارژ باتری ماشین است:

این نوع شارژر باتری ماشین برندی است که مورد توجه و مناسب برای استفاده در شارژ باتری ماشین است چرا که قادر به شارژ انواع مختلف باتری ماشین است و به طور کارآمد آن را شارژ می کند.

قطعا تعداد زیادی از خریداران شارژر باتری ماشین از پیدا کردن Black & Decker در بازار خوشحال می شوند.به علاوه اینکه بسیاری از لوازم خانگی آنها نیز از این برند باشد.اکثر مردم وسایلی میخرند که برندش برایشان شناخته شده باشد. آنچه ما به آن می پردازیم این موضوع است که آیا واقعا BM3B برند خوبی است یا خیر؟!

ما از  اینکه Black & Decker دوباره به محبوبیت خود رسیده است خوشحال هستیم.

برای شروع ، اشاره به این مسئله داریم که  شارژر باتری بلک اند دکر در انواع زیادی از وسایل نقلیه از جمله اتومبیل ها و ماشین های کلاسیک ، موتور سیکلت ها ، RV ها ، وسایل نقلیه خاص ، ATV ،  ماشین چمن زنی استفاده می شود .  تقریباً در هر چیزی که با سیستم باتری 6 - 12 ولت کار کند ، بازدهی دارد.

علاوه بر این ، باتری ماشین را حتی پس از پر شدن آن ، شارژ نمی کند. این نوع شارژر باتری ماشین یک مدار یکپارچه دارد که از شارژ بیش از حد ، اتصال کوتاه و قطب معکوس جلوگیری می کند. طراحی هوشمندانه این نوع شارژر ، همراه با قابلیت استفاده بالا ، آن را به یکی از برجسته ترین مدل های شارژر باتری ماشین در طیف  متنوع و مدرن شارژر باتری تبدیل کرده است.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری ماشین بلک اند دکر :

    1. مناسب برای بسیاری از انواع خودرو

    2. از شارژ بیش از حد ، اتصال کوتاه و قطب معکوس محافظت می کند

    3. قابلیت استفاده بسیار بالا

    4. طراحی و ساخت قابل اطمینان

 

 • نقاط منفی شارژر باتری ماشین بلک اند دکر :

    1. دارای مشکلات پایداری است

    2. کیفیت پایین چراغ های LED

جامپ استارتر قابل حمل DBPOWER 600A 18000mAh ، جامپ استارتر و پاور بانک ، جامپ استارتر همه کاره

۵)جامپ استارتر قابل حمل DBPOWER 600A 18000mAh

علت اینکه این جامپ استارتر مورد توجه خریداران می باشداین است که این کیت جامپ استارترDBPOWER  با سایر جامپ استارتر ها متفاوت است. یک محصول واقعی با قابلیت  استفاده برای شارژ کردن باتری در  شرایط استرس زای ماشین است.

زمانی که باتری ماشین شما با مشکل مواجه شود احتمالا علاقه ای به استفاده از جامپ استارتر ندارید. نه فقط به این دلیل که کار با یک jumpstart می تواند خسته کننده و کسل کننده باشد ، بلکه به این دلیل که کارکردن با یک کیت جامپ استارتر معمولی به تنهایی کار سختی است. با این حال ، DBPOWER 600A کیت جامپ استارتر معمولی نیست. شما این موضوع را با دیدن آن متوجه می شوید زیرا بسیار کوچک تراز سایر کیت های جامپ استارتر است ، در واقع راحت در جعبه اتومبیل شما جا می شود.

با این حال ، کوچک بودن این جامپ استارتر ، به معنای کمی ارسال توان به باتری ماشین نیست. این محصول دارای حداکثر قدرت 600 آمپر است ، کافی است که موتور دیزل 5.2 لیتری یا 6.5 لیتری بنزینی را 20 بار با یک بار شارژ شروع به استارت جامپ کنید. و هنگامی که مجبور نیستید از آن برای شارژ باتری اتومبیل خود استفاده کنید ( که بیشتر اوقات است) می توانید از درگاه هوشمند USB آن برای شارژ سایر دستگاه های خود استفاده کنید (لپ تاپ ، تلفن همراه ، تبلت و سایر وسایل)

از این گذشته ، این جامپ استارتر بسیارهوشمندانه طراحی شده است تا از مضرات اصلی عملکرد محصول مانند شارژ بیش از حد و اتصال کوتاه جلوگیری کند. با این حال ، همه خصوصیات منحصر به فرد آن مثبت نیستند. مثلا در یک مورد ، تلاش برای استارت جامپ کردن اتومبیل با شارژ کمتر از 30٪ را ممکن است کاملاً بیهوده تلقی کند. از این رو توصیه می شود همه جامپ استارت ها با شارژ کامل انجام شوند. با این وجود خوشبختانه ، شما یک برنامه 3 ساله گارانتی را برای اطمینان در بدترین وضعیت دارید.

 

 • نقاط مثبت جامپ استارتر DBPOWER 600A 18000mAh :
 1. طراحی فشرده و کوچک
 2. توان نسبتاً  بالای خروجی
 3. می توان برای شارژ سایر دستگاه های الکترونیکی استفاده کرد
 4. طراحی شده برای جلوگیری از شارژ بیش از حد و اتصال کوتاه

 

 • نقاط منفی جامپ استارتر DBPOWER 600A 18000mAh :
 1. در شارژ کم عملکرد خوبی ندارد
 2. شارژ را به خوبی حفظ نمی کند
 3.  دستورالعمل مناسبی همراه خود ندارد

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

مقالات

باتری ماشین با دیپ سایکل ها چقدر تفاوت دارد؟

۸ مشکل رایج که در باتری ماشین ممکن است با آن مواجه شوید

معاینات فنی ماشین برای رفتن به تعطیلات و سفر

۷ نکته برای افزایش عمر باتری ماشین

راهنما خرید باتری ماشین

راهنمای خرید بهترین شارژر و جامپ استارتر باتری ماشین

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

جامپ استارتر یا جامپ باکس یا شارژر باتری ! کدام را انتخاب می کنید؟!

معاینات فنی ماشین برای رفتن به تعطیلات و سفر

راهنمای خرید بهترین شارژر و جامپ استارتر باتری ماشین

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

۵ اصل خرید باتری ماشین با کیفیت

۵ باتری برتر ماشین در سال ۲۰۱۹

چگونه با شارژر، باتری ماشین را شارژ کنیم؟

محاسبه تاریخ تولید باتری های دلکور و هیوندا

شارژ باتری ماشین با آداپتور لپتاپ

باتری ماشین چه مدت عمر میکند ؟

چگونه عمر باتری خودرو را افزایش دهیم ؟

با داغی باتری ماشین چکار کنیم ؟

نحوه تعویض باتری ماشین

نحوه اتصال و نصب ایمن باتری ماشین

تست کامل باتری ماشین

جلوگیری از خالی شدن باتری ماشین در زمان پارک طولانی ماشین

انواع باتری های ماشین

بررسی سطح آب مقطر در باتری اسیدی

تکنولوژی PUREFLOW

تست باتری ماشین

ساختمان باتری خودرو

بازیافت باتری خودرو

کانال تلگرام فروش باتری ، کانال تلگرام فروشگاه باتری گوگل پلاس فروش باتری ماشین ، گوگل پلاس فروشگاه باتری ماشین
ایمیل فروشگاه باتری ماشین ، جیمیل فروشگاه باتری خودرو نقشه سایت فروشگاه باتری ماشین ، فروش باتری خودرو

فروشگاه باتری پیشرو بین الملل

آدرس : تهران ، خیابان امیرکبیر ، کوچه دولت آبادی ، پلاک 4

شماره تماس : 33941319-021   33941336-021

شماره موبایل : 09192109576

طراحی ، پشتیبانی و سئو وبسایت توسط سجّاد زمانی

کپی از مطالب سایت با ذکر منبع ، منعی ندارد