دکتر باتری، فروش باتری ماشین در محل، پرداخت در محل.

باتری تویوتا اف جی کروز

بازدید: 30 بازدید
ماشین تویوتا اف جی کروز

باتری مناسب خودرو تویوتا اف جی کروز چند آمپر است؟

باتری مناسب خودرو تویوتا اف جی کروز بستگی به نیازهای برقی و فضای موجود زیر کاپوت دارد. باتری فابریک این خودرو ۷۰ آمپر است ولی می‌توانید از باتری‌های ۸۰ یا ۹۰ آمپر هم استفاده کنید. باتری‌های اتمی و سیلد بهتر از باتری‌های اسیدی و غیر سیلد هستند چون عمر بیشتری دارند و نیاز به مراقبت کمتری دارند.

مشخصات فنی خودرو تویوتا اف جی کروز چیست؟

تویوتا اف جی کروز یک خودروی شاسی بلند با طراحی آفرودی و قدرتمند است. این خودرو دارای موتور ۶ سیلندر ۴ لیتری با قدرت ۲۶۰ اسب بخار و گشتاور ۳۸۱ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک و دو دیفرانسیل با قفل الکترونیکی عقب برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. شتاب صفر تا صد این خودرو ۸ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۱۲.۴ لیتر در صد کیلومتر است. ابعاد این خودرو ۴۶۷۰ در ۱۹۰۵ در ۱۸۳۰ میلی متر و فاصله محوری آن ۲۶۹۰ میلی متر است. وزن این خودرو ۱۹۴۸ کیلوگرم و حجم باک آن ۷۲ لیتر است. این خودرو دارای چرخ‌های ۲۶۵/۷۵R۱۶ است. این خودرو همچنین دارای سیستم‌های کمکی راننده، ترمز، روشنایی، مالتی مدیا، ایمنی و رفاهی متنوعی است که می‌توانید در منابع زیر بیشتر درباره آن‌ها بخوانید.

خودروهای ایرانی و خارجی مشابه تویوتا اف جی کروز کدام خودروها هستند؟

خودروهای مشابه تویوتا اف جی کروز می‌توانند از نظر اندازه، طراحی، قیمت و مشخصات فنی با آن مقایسه شوند. برخی از خودروهای ایرانی و خارجی که می‌توانند به عنوان رقبای تویوتا اف جی کروز در نظر گرفته شوند عبارتند از:

خواندن  باتری رنو کپچر

– خودروهای ایرانی:
سافیر: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی آفرودی و قدرتمند است که توسط شرکت زامیاد طراحی و تولید می‌شود. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته دستی و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۱۰۰ میلیون تومان است.
پارس خودرو ریچ: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی مدرن و زیبا است که توسط شرکت پارس خودرو تولید می‌شود. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۳۶ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۱۵۰ میلیون تومان است.

– خودروهای خارجی:
تویوتا پرادو: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی ساده و هماهنگ است که توسط شرکت تویوتا موتورز ساخته می‌شود. این خودرو دارای موتورهای ۲.۷، ۴ و ۴.۶ لیتری با قدرت‌های مختلف است. این خودرو از یک گیربکس ۵ یا ۶ سرعته دستی یا اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.
هیوندای سانتافه: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی مدرن و زیبا است که توسط شرکت هیوندای موتورز ساخته می‌شود. این خودرو دارای موتورهای ۲.۴، ۲.۲ و ۳.۵ لیتری با قدرت‌های مختلف است. این خودرو از یک گیربکس ۶ یا ۸ سرعته دستی یا اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان است.

خواندن  باتری جک اس 5
دسته‌بندی مدل ماشین
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
Call Now Button