دکتر باتری، فروش باتری ماشین در محل، پرداخت در محل.

باتری تویوتا اف جی کروز

بازدید: 43 بازدید
ماشین تویوتا اف جی کروز

باتری مناسب خودرو تویوتا اف جی کروز چند آمپر است؟

باتری مناسب خودرو تویوتا اف جی کروز بستگی به نیازهای برقی و فضای موجود زیر کاپوت دارد. باتری فابریک این خودرو ۷۰ آمپر است ولی می‌توانید از باتری‌های ۸۰ یا ۹۰ آمپر هم استفاده کنید. باتری‌های اتمی و سیلد بهتر از باتری‌های اسیدی و غیر سیلد هستند چون عمر بیشتری دارند و نیاز به مراقبت کمتری دارند.

مشخصات فنی خودرو تویوتا اف جی کروز چیست؟

تویوتا اف جی کروز یک خودروی شاسی بلند با طراحی آفرودی و قدرتمند است. این خودرو دارای موتور ۶ سیلندر ۴ لیتری با قدرت ۲۶۰ اسب بخار و گشتاور ۳۸۱ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک و دو دیفرانسیل با قفل الکترونیکی عقب برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. شتاب صفر تا صد این خودرو ۸ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۱۲.۴ لیتر در صد کیلومتر است. ابعاد این خودرو ۴۶۷۰ در ۱۹۰۵ در ۱۸۳۰ میلی متر و فاصله محوری آن ۲۶۹۰ میلی متر است. وزن این خودرو ۱۹۴۸ کیلوگرم و حجم باک آن ۷۲ لیتر است. این خودرو دارای چرخ‌های ۲۶۵/۷۵R۱۶ است. این خودرو همچنین دارای سیستم‌های کمکی راننده، ترمز، روشنایی، مالتی مدیا، ایمنی و رفاهی متنوعی است که می‌توانید در منابع زیر بیشتر درباره آن‌ها بخوانید.

خودروهای ایرانی و خارجی مشابه تویوتا اف جی کروز کدام خودروها هستند؟

خودروهای مشابه تویوتا اف جی کروز می‌توانند از نظر اندازه، طراحی، قیمت و مشخصات فنی با آن مقایسه شوند. برخی از خودروهای ایرانی و خارجی که می‌توانند به عنوان رقبای تویوتا اف جی کروز در نظر گرفته شوند عبارتند از:

خواندن  باتری برلیانس H220

– خودروهای ایرانی:
سافیر: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی آفرودی و قدرتمند است که توسط شرکت زامیاد طراحی و تولید می‌شود. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۵۰ اسب بخار و گشتاور ۲۲۵ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته دستی و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۱۰۰ میلیون تومان است.
پارس خودرو ریچ: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی مدرن و زیبا است که توسط شرکت پارس خودرو تولید می‌شود. این خودرو دارای موتور ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری با قدرت ۱۳۶ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر است. این خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۱۵۰ میلیون تومان است.

– خودروهای خارجی:
تویوتا پرادو: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی ساده و هماهنگ است که توسط شرکت تویوتا موتورز ساخته می‌شود. این خودرو دارای موتورهای ۲.۷، ۴ و ۴.۶ لیتری با قدرت‌های مختلف است. این خودرو از یک گیربکس ۵ یا ۶ سرعته دستی یا اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان است.
هیوندای سانتافه: این خودرو یک خودروی شاسی بلند با طراحی مدرن و زیبا است که توسط شرکت هیوندای موتورز ساخته می‌شود. این خودرو دارای موتورهای ۲.۴، ۲.۲ و ۳.۵ لیتری با قدرت‌های مختلف است. این خودرو از یک گیربکس ۶ یا ۸ سرعته دستی یا اتوماتیک و یک دیفرانسیل میانی با قفل الکترونیکی برای انتقال نیرو به چرخ‌ها استفاده می‌کند. قیمت این خودرو در بازار ایران حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان است.

خواندن  باتری رنو کولیوس 
دسته‌بندی مدل ماشین
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
Call Now Button