دکتر باتری، فروش باتری ماشین در محل، پرداخت در محل.

باتری هیوندای توسان

بازدید: 47 بازدید

باتری خودرو هیوندای توسان از نوع سیلد اتمی است که با ولتاژ ۱۲ ولت کار می‌کند. ظرفیت باتری این خودرو بستگی به سال تولید آن دارد. خودروهای تولیدی قبل از سال ۲۰۱۶ باتری ۷۰ آمپر ساعت دارند و خودروهای تولیدی بعد از سال ۲۰۱۶ باتری ۶۰ آمپر ساعت دارند. ابعاد باتری برای هر دو نوع خودرو ۲۳ × ۱۸ × ۲۶ سانتی متر است و قطبهای آن پایه بلند و قطب چپ هستند.

مشخصات فنی خودرو هیوندای توسان

خودرو هیوندای توسان یک کراس‌اوور کوچک است که در سه نسل مختلف تولید شده است. نسل اول این خودرو از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹، نسل دوم از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ و نسل سوم از سال ۲۰۱۵ تاکنون در بازار حضور دارند. این خودرو از موتورهای مختلفی با حجم ۱٫۶ تا ۲٫۷ لیتر و قدرت ۱۰۵ تا ۱۷۷ اسب بخاری استفاده می‌کند و دارای گیربکس‌های دستی، اتوماتیک و دو کلاچه است. این خودرو همچنین دارای سیستم انتقال نیروی دو دیفرانسیل و چهار دیفرانسیل است. این خودرو از نظر امکانات رفاهی و ایمنی نیز دارای تجهیزاتی مانند سقف پانوراما، دوربین عقب، سنسور پارک، کروز کنترل، کیسه هوا، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی و سیستم ترمز کمکی در شیب است.

خودروهای مشابه هیوندای توسان

هیوندای توسان یک کراس‌اوور کوچک است که از سال ۲۰۰۴ تاکنون در چهار نسل مختلف تولید شده است. این خودرو از نظر طراحی، امکانات و قیمت با خودروهای دیگری در بازار رقابت می‌کند. بر اساس نتایج جستجوی وب، برخی از خودروهای مشابه هیوندای توسان عبارتند از:

کیا اسپورتیج (Kia Sportage): این خودرو یک کراس‌اوور کوچک است که از سال ۱۹۹۳ تاکنون در پنج نسل مختلف تولید شده است. این خودرو از نظر زیرساخت، موتور و گیربکس با توسان شباهت دارد. این خودرو از موتورهای ۱٫۶ تا ۲٫۴ لیتری با قدرت ۱۳۰ تا ۲۴۱ اسب بخاری استفاده می‌کند و دارای گیربکس‌های دستی، اتوماتیک و دو کلاچه است. این خودرو در بازار ایران نیز موجود است.
– هوندا CR-V (Honda CR-V): این خودرو یک کراس‌اوور کوچک است که از سال ۱۹۹۵ تاکنون در شش نسل مختلف تولید شده است. این خودرو از نظر اندازه، ظرفیت و کیفیت با توسان رقابت دارد. این خودرو از موتورهای ۱٫۵ تا ۲٫۴ لیتری با قدرت ۱۱۴ تا ۱۹۰ اسب بخاری استفاده می‌کند و دارای گیربکس‌های دستی، اتوماتیک و دو کلاچه است. این خودرو در بازار ایران نیز موجود است.
– فورد اسکیپ (Ford Escape): این خودرو یک کراس‌اوور کوچک است که از سال ۲۰۰۰ تاکنون در چهار نسل مختلف تولید شده است. این خودرو از نظر طراحی، امکانات و ایمنی با توسان رقابت دارد. این خودرو از موتورهای ۱٫۵ تا ۲٫۵ لیتری با قدرت ۱۲۰ تا ۲۵۰ اسب بخاری استفاده می‌کند و دارای گیربکس‌های دستی و اتوماتیک است. این خودرو در بازار ایران نیز موجود است .

خواندن  باتری هیوندای ولستر
دسته‌بندی مدل ماشین
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
Call Now Button