دکتر باتری، فروش باتری ماشین در محل، پرداخت در محل.

باتری رنو اسکالا

بازدید: 48 بازدید

– ولتاژ: 12 ولت
– آمپراژ: 60 تا 74 آمپر
– ابعاد محل جایگیری باتری: 27.8×17.5×19 سانتی متر
– نوع باتری: هر دو نوع اسید شارژ و سیلد را می‌توان نصب کرد

باتری رنو اسکالا

مشخصات فنی خودرو رنو اسکالا

رنو اسکالا یک خودروی هاچ‌بک نیمه لوکس است که بر روی پلتفرم نسل سوم مگان ساخته شده است. این خودرو دارای موتور ۲ لیتری ۴ سیلندری با قدرت ۱۴۳ اسب بخار و گشتاور ۱۹۵ نیوتن متر است. جعبه دنده این خودرو اتوماتیک CVT با ۶ سرعت است. شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۰.۴ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۱۹۵ کیلومتر در ساعت است. مصرف ترکیبی سوخت این خودرو ۷.۶ لیتر در صد کیلومتر است. ابعاد این خودرو به ترتیب طول، عرض و ارتفاع ۴۳۰۳، ۱۸۰۸ و ۱۴۷۱ میلی متر و فاصله محوری آن ۲۶۴۲ میلی متر است. وزن این خودرو ۱۳۱۷ کیلوگرم و حجم باک آن ۶۰ لیتر است. این خودرو همچنین دارای تجهیزات ایمنی و رفاهی متنوعی مانند کیسه هوا، سیستم ترمز ABS، سنسور باران، سنسور عقب، سیستم صوتی، سانروف، فرمان برقی، کروز کنترل، صندلی‌های چرمی و گرمکن است.

خودروهای مشابه رنو اسکالا

– مزدا ۳ هاچ‌بک: این خودرو دارای موتور ۲ لیتری ۴ سیلندری با قدرت ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن متر است. جعبه دنده این خودرو اتوماتیک ۶ سرعته است. شتاب صفر تا صد این خودرو ۹.۲ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۶.۴ لیتر در صد کیلومتر است. این خودرو دارای طراحی زیبا و امکانات رفاهی متنوعی مانند صندلی‌های چرمی، سانروف، سیستم صوتی، کروز کنترل و کیسه هوا است.
– هیوندای i30: این خودرو دارای موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندری با قدرت ۱۲۸ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰ نیوتن متر است. جعبه دنده این خودرو اتوماتیک ۶ سرعته است. شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۱.۵ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۶.۹ لیتر در صد کیلومتر است. این خودرو دارای طراحی مدرن و امکانات رفاهی متنوعی مانند صندلی‌های چرمی، سانروف، سیستم صوتی، کروز کنترل و کیسه هوا است.
– هیوندای ولستر: این خودرو دارای موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندری با قدرت ۱۳۸ اسب بخار و گشتاور ۱۶۷ نیوتن متر است. جعبه دنده این خودرو اتوماتیک ۶ سرعته است. شتاب صفر تا صد این خودرو ۱۰ ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن ۷.۸ لیتر در صد کیلومتر است. این خودرو دارای طراحی خاص و امکانات رفاهی متنوعی مانند صندلی‌های چرمی، ماساژور، سانروف، سیستم صوتی، کروز کنترل و کیسه هوا است.

خواندن  باتری کیا سورنتو
دسته‌بندی مدل ماشین
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
Call Now Button