دکتر باتری، فروش باتری ماشین در محل، پرداخت در محل.

۱۰ تا از بهترین شارژرهای باتری ماشین برای خرید در سال ۲۰۱۹

بازدید: 2,145 بازدید

از مدت ها پیش ، خودروها  و اتومبیل ها ی مسافرتی و حمل و نقل وابسته به سوخت های فسیلی و باتری بوده اند ، در نتیجه رفت و آمد راحت تری برای مردم فراهم می کردند. در واقع ، هر وسیله نقلیه و ماشینی که با انرژی حرکتی کار نکند ، دارای نوعی باتری است که از آن توان مورد نیاز برای حرکت ماشین را بگیرد. و هر زمانی که چشم اندازی به آینده داشته باشیم ، به نظر می رسد که بشر نیاز به باتری های بیشتری برای راه اندازی و حرکت ماشین داشته باشد.

 

هرچند که باتری های ماشین نمی توانند به تنهایی  باعث پایداری و حفظ توان خود شوند.

باتری ماشین باید دائماً شارژ شود ، گاهی اوقات با خالی شدن ناگهانی باتری ماشین مواجه می شوید که این امر می تواند بسیار ناراحت کننده و وقت گیر باشد که شما بتوانید ماشین خود را مجددا روشن و یا جا به جا کنید تا در نهایت خودرو مجددا حرکت کند.

تقریباً اکثریت رانندگان ماشین با مشکل خالی شدن شارژ باتری ماشین مواجه شده اند. بنابراین هنگامی که به صورت آنلاین و یا از نمایندگی ها به دنبال خرید باتری ماشین خود هستید ، توجه داشته باشید که شارژر باتری مناسبی برای ماشین خود خریداری کنید تا در کنار باتری ماشینتان باشد. اگر از فنون مکانیکی ماشین آگاهی داشته باشید این کار سختی برای شما نخواهد بود.اگرچه ، بسیاری از مردم اولین مسایل در مورد چگونگی تأثیرگذاری شارژرهای باتری ماشین بر روی باتری ماشین را به جز در موارد شارژ کردن باتری نمی دانند.

 

اما مثل همیشه ، بازار آزاد به تقاضای شارژرهای باتری ماشین ساده تر و کارآمدتر تمرکز کرده و گزینه های بی شماری را برای شما در نظر گرفته است.

در این مقاله ، ما به معرفی 10 عدد شارژر باتری ماشین و جامپ استارتر پرداخته ایم که این باتری های ماشین و جامپ استارترها به گونه ای طراحی شده اند که میانگین طول عمر ایمنی یک ماشین در شرایط استرس زا بالاتر رود.

 

در مورد باتری ماشین و جامپ استارتر بیشتر بدانید

 

ویژگی هایی که در هنگام خرید شارژر باتری ماشین خوب باید در نظر بگیرید.

اگرچه در بازار امروزه با شارژرهای باتری ماشین متعددی روبرو هستیم که میزان قابل توجهی از عملکرد و دوام را نمایش می دهند ، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین شارژر باتری ماشین را از میان شارژرهای کاندید خرید خود بتوانید انتخاب کنید.

 

چند ویژگی بسیار مهمی که در شارژر باتری ماشین خوب باید پیدا کنید در زیر لیست شده است.

 

قابل حمل:

 تولید کنندگان پیشرو در شارژرهای باتری ماشین روی کوچک و سبک نگه داشتن محصولات خود متمرکزشده اند که این امر باعث می شود شارژرهای باتری قابل حمل بوده و استفاده از این شارژرهای باتری ماشین آسان شود.

 

توان:

توان بیشتر موجب شارژ شدن سریع تر باتری ماشین می شود که موجب گرانتر شدن قیمت شارژر باتری ماشین می شود درواقع در مقایسه با شارژرهای با توان پایینتر هزینه بالاتری دارند.

 

ایمنی:

در شارژرهای باتری ماشین جدید استانداردهای ایمنی را بسیار جدی در نظر می گیرند و حداقل از چندین ویژگی ایمنی در هر مدل برای محافظت از کاربران و باتری های ماشین آنها در برابر حوادث احتمالی استفاده می کنند.

 

قابلیت استفاده:

یکی دیگر از اساسی ترین پارامترهایی که در شارژرهای باتری ماشین امروزی در نظر گرفته می شود ، استفاده  آسان از شارژر باتری می باشد. هر راننده ای که با خالی شدن باتری ماشین مواجه شده است ممکن است وقت و یا علاقه ای به یادگیری کار با  باتری ها و شارژرهای باتری های ماشین نداشته باشد. بنابراین تولیدکنندگان شارژهای باتری ماشین به سمت  ارائه شارژرهای باتری که استفاده از آنها آسان باشد سیر می کنند.

اکنون ایده کوتاهی در مورد آنچه جستجو می کنید ، دارید . بنابراین می توانید به 10 نمونه برتر ما در مورد شارژرهای باتری ماشین مدرن نگاهی بیندازید.

 

برای شارژ باتری ماشین 12 ولت چقدر زمان نیاز است؟

شارژر باتری ماشین معمولاً حدود 2 آمپر می باشد و مدت زمان زیادی طول می کشد تا باتری ماشین 12 ولت شما شارژ شود . بسته به میزان خالی شدن شارژ باتری ماشین ،از ابتدای  شروع شارژ باتری ماشین حدود 24 ساعت طول می کشد تا باتری ماشین شارژ کافی داشته باشد.

۱) جامپ استارتر Clore Jump-N-Carry JNCC660 1700 Peak Amp 12V

 

علت اینکه مورد توجه اکثر رانندگان است: یک واحد برای مدت طولانی است که چندین جامپ استارتر را در یک شارژ باتری در حالیکه از طریق یک فلز نفوذ می کند را انجام می دهد.

کلور JNC660 احتمالا یکی از مطمئن ترین خریدهایی است که از شارژر باتری تاکنون داشته اید. عملکرد این شارژر باتری بر جامپ استارت های  باتری ماشین با توان بالا متمرکز شده است. یک بار شارژ کردن باتری ماشین برای چندین استارت جامپ کفایت می کند که از شرایط استرس زا و خالی شن شارژ باتری ماشین رها شوید.اما این شارژر باتری چگونه عمل می کند؟!

به طور قطع چندین ویژگی در این شارژر باتری ماشین وجود دارد که این امر را میسر می کند. در وهله اول طول زیاد کابل های این شارژر را می توان ذکر کرد. برای اکثر ماشین ها و خودروهای شخصی و وسایل نقلبه 46 اینچ برای دسترسی به باتری ماشین کافی می باشد. گیره های Hot Jaw از استحکام صنعتی بالایی برخوردار بوده و قادر به اتصال محکم با وجود هرگونه خوردگی ، را برقرار می کنند.

در درجه دوم فناوری باتری Clore Proformer وجود دارد که همه چیز در مورد ارائه حداکثر توان با چگالی و دوام برای تطبیق را میسر می سازد. بنابراین نه تنها قدرت لنگه ای مناسب و گسترده را حاصل می کند ، بلکه یک عمر طولانی برای شارژ باتری ماشین شما نیز فراهم می کند. به علاوه ، شارژ کامل اتوماتیک برای باتری پردازنده وجود دارد ، بنابراین می توانید هر زمان که بخواهید ، واحد شارژر باتری را وصل کرده و آماده استارت جامپ سریع باشید. این  نوع شارژر باتری ماشین تقریباً یکی از بهترین شارژرهای موجود در بازار است و  بیشتر مشتریان دلیلی برای رد کردن آن ندارند.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری ماشین JNC660  :
 1. توان شارژ بالا و با دوام
 2. ماندگاری شارژ
 3. زنگ زدگی مانع عملکرد شارژر باتری ماشین نمی شود
 4. امکان شارژ اتوماتیک

 

 • نقاط منفی شارژر باتری JNC660 :
 1. کمپرسور هوا به تعادل نمی رسئ
 2. نور ندارد

۲) شارژر باتری تندر پلاس 021-0128
علت اینکه شارژر باتری تندر پلاس 021-0128 مورد توجه رانندگان است: زیرا یک واحد شارژر مبتکرانه برای شارژ باتری ماشین است که با گذشت زمان بهتر و بهتر می شود.

خواندن  ۵ اصل خرید باتری ماشین با کیفیت

باتری تندر پلاس با وجود طراحی منحصر به فردش و شارژر باتری مفیدش مورد توجه می باشد. این شارژر باتری می تواند باتری ماشین را در ولتاژ بهینه شارژ کند و بدون آنکه آسیبی در اثر نشتی شارژر ببیند نگه دارد . این نوع شارژر باتری ماشین می تواند بین حالت شارژ کامل و حالت شارژ شناور عوض شود.

زمان شارژ کردن باتری خودرو مهم ترین مسئله ای است که در مورد شارژر باتری ماشین برای خریداران حائز اهمیت می باشد.

باتری تندر، یک شارژر باتری ماشین 1.25 آمپر است و باتری ماشین شما را خیلی سریعتر از شارژر باتری ماشین 3 آمپر شارژ می کند. این شارژر باتری خودرو از نقطه نظر ایمنی ، دارای ویژگی حفاظت قطب معکوس می باشد. گارانتی این شارژر 10 سال می باشد.

اما فراموش نکنیم که این شارژر باتری ماشین Plus Tender به معنی توان 50٪ بیشتر و در نتیجه شارژ سریع تری نسبت به شارژر باتری ماشین Junior است. اشارژ کردن سریع باتری خودرو یکی دیگر از ویژگی های مهم شارژر باتری به ویژه با توجه به وابستگی روزافزون خودروهای مدرن به الکترونیک است. علاوه بر این حتی می تواند از تأثیرات منفی درین جلوگیری کند.

با این وجود ساخت یک باتری ماشین واقعا خوب کافی نیست. این شرکت تولیدکننده شارژر باتری ماشین قبلاً این شارژر باتری را از طریق به روزرسانی های بی شماری در طراحی و نرم افزار در اختیار رانندگان قرار داده است تا آن را در صدر بازار نگه دارد.

نقاط مثبت شارژر باتری تندر پلاس :
طراحی ظاهری
ضمانت 10 ساله
دائما به روز می شود
سریع شارژ می شود
به طور موثر از درین جلوگیری می کند

نقاط منفی شارژر باتری تندر پلاس :
گیره ها می تواند بزرگتر باشد
بر باتری های مسطح به سختی کار می کند

۳)شارژر باتری ماشین NOCO Genius G3500

علت اینکه این نوع شارژر باتری ماشین مورد توجه علاقمندان است :

به علت طراحی ظاهری منحصر به فرد این نوع شارژر باتری ماشین که بسیا ری از ویژگی های مفید و قابل استفاده را به راننده می دهد که ایمن ترین و کارآمدترین روش ها برای شارژ کردن سریع و راحت باتری ماشین را به رانندگان می دهد.

برند شارژر باتری ماشین NOCO در واقع با فناوری ایمن و پیشرفته مترادف است و در Genius G3500  متفاوت نمی باشد.

به طور خلاصه ، برای شارژ باتری ماشین 6 و 12 ولتی لیتیومی و اسیدی با جریان سه نیم آمپری می باشد.

این نوع از شارژر باتری ماشین یک طیف وسیع کاربردی  برای اتومبیل های شخصی تا وسایل حمل و نقل دریایی و RV و باتری های دوره ای دارد. این نکته باعث می شود که این نوع شارژر باتری ماشین NOCO در مقایسه با سایر شارژرهای باتری دیگر ، دسترسی وسیع تری به برای عرضه به بازار بدهد.

همچنین در مقایسه با سایر شارژرهای باتری  ماشین ، دو برابر سریعتر باتری ماشین را شارژ می کند. حتی قابلیت این را دارد که  باتری ماشینی که  آسیب دیده را تعمیر کند و با سیستم های الکتریکی CANBUS و وسایل نقلیه میکرو هیبریدی کار کند. همچنین نوآوری و ایمنی در طراحی شارژر باتری ماشین NOCO Genius G3500  بسیار چشمگیر است. با استفاده از یک پردازنده ، می تواند بر فعالیت باتری ماشین نظارت داشته باشد تا  بتواند روند شارژ باتری ماشین را ایمن تر و کارآمدتر کند. این سیستم هوشمند شارژ باتری ماشین همچنین می تواند در صرفه جویی مصرف انرژی و همچنین قطبیت معکوس و جلوگیری از شارژ بیش از حد کمک کند. در واقع ، شما می توانید با خیال آسوده باتری ماشین خود را در تمام طول روز به شارژر NOCO Genius متصل کنید.

G3500 با تمام نقاط قوت و خوش دست بودن شارژر آن ، در طراحی کم حجم ، قابل حمل و سبک وزن نیز می باشد. این نوع شارژر همچنین در برابر آب و اشعه ماوراء بنفش نور خورشید نیز بسیار مقاوم است. به علاوه 5 سال ضمانت را نیز برای شارژر خود در نظر بگیرید پس متوجه می شوید که این معامله ای نیست که بسیاری از خریداران شارژر باتری ماشین بتوانند از آن امتناع کنند.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری NOCO Genius  :
 1. مناسب برا انواع ماشین و باتری های ماشین
 2. دو برابر سریع تر از سایر شارژر های باتری ماشین
 3. شارژ ایمن و کارآمد
 4. مقاوم در برابر آب و اشعه خورشید

 

 • نقاط منفی شارژر باتری NOCO Genius :
 1. باتری های ماشین مسطح را شارژ نمی کند
 2. در دمای هوای بسیار پایین کار نمی کند

۴)شارژر باتری ماشین Black+Decker BM3B

دلیل اینکه مورد توجه مردم و رانندگان برای شارژ باتری ماشین است:

این نوع شارژر باتری ماشین برندی است که مورد توجه و مناسب برای استفاده در شارژ باتری ماشین است چرا که قادر به شارژ انواع مختلف باتری ماشین است و به طور کارآمد آن را شارژ می کند.

قطعا تعداد زیادی از خریداران شارژر باتری ماشین از پیدا کردن Black & Decker در بازار خوشحال می شوند.به علاوه اینکه بسیاری از لوازم خانگی آنها نیز از این برند باشد.اکثر مردم وسایلی میخرند که برندش برایشان شناخته شده باشد. آنچه ما به آن می پردازیم این موضوع است که آیا واقعا BM3B برند خوبی است یا خیر؟!

ما از  اینکه Black & Decker دوباره به محبوبیت خود رسیده است خوشحال هستیم.

برای شروع ، اشاره به این مسئله داریم که  شارژر باتری بلک اند دکر در انواع زیادی از وسایل نقلیه از جمله اتومبیل ها و ماشین های کلاسیک ، موتور سیکلت ها ، RV ها ، وسایل نقلیه خاص ، ATV ،  ماشین چمن زنی استفاده می شود .  تقریباً در هر چیزی که با سیستم باتری 6 – 12 ولت کار کند ، بازدهی دارد.

علاوه بر این ، باتری ماشین را حتی پس از پر شدن آن ، شارژ نمی کند. این نوع شارژر باتری ماشین یک مدار یکپارچه دارد که از شارژ بیش از حد ، اتصال کوتاه و قطب معکوس جلوگیری می کند. طراحی هوشمندانه این نوع شارژر ، همراه با قابلیت استفاده بالا ، آن را به یکی از برجسته ترین مدل های شارژر باتری ماشین در طیف  متنوع و مدرن شارژر باتری تبدیل کرده است.

 

 • نقاط مثبت شارژر باتری ماشین بلک اند دکر :

    1. مناسب برای بسیاری از انواع خودرو

    2. از شارژ بیش از حد ، اتصال کوتاه و قطب معکوس محافظت می کند

    3. قابلیت استفاده بسیار بالا

    4. طراحی و ساخت قابل اطمینان

 

 • نقاط منفی شارژر باتری ماشین بلک اند دکر :

    1. دارای مشکلات پایداری است

    2. کیفیت پایین چراغ های LED

۵)جامپ استارتر قابل حمل DBPOWER 600A 18000mAh

علت اینکه این جامپ استارتر مورد توجه خریداران می باشداین است که این کیت جامپ استارترDBPOWER  با سایر جامپ استارتر ها متفاوت است. یک محصول واقعی با قابلیت  استفاده برای شارژ کردن باتری در  شرایط استرس زای ماشین است.

خواندن   تکنولوژی PUREFLOW

زمانی که باتری ماشین شما با مشکل مواجه شود احتمالا علاقه ای به استفاده از جامپ استارتر ندارید. نه فقط به این دلیل که کار با یک jumpstart می تواند خسته کننده و کسل کننده باشد ، بلکه به این دلیل که کارکردن با یک کیت جامپ استارتر معمولی به تنهایی کار سختی است. با این حال ، DBPOWER 600A کیت جامپ استارتر معمولی نیست. شما این موضوع را با دیدن آن متوجه می شوید زیرا بسیار کوچک تراز سایر کیت های جامپ استارتر است ، در واقع راحت در جعبه اتومبیل شما جا می شود.

با این حال ، کوچک بودن این جامپ استارتر ، به معنای کمی ارسال توان به باتری ماشین نیست. این محصول دارای حداکثر قدرت 600 آمپر است ، کافی است که موتور دیزل 5.2 لیتری یا 6.5 لیتری بنزینی را 20 بار با یک بار شارژ شروع به استارت جامپ کنید. و هنگامی که مجبور نیستید از آن برای شارژ باتری اتومبیل خود استفاده کنید ( که بیشتر اوقات است) می توانید از درگاه هوشمند USB آن برای شارژ سایر دستگاه های خود استفاده کنید (لپ تاپ ، تلفن همراه ، تبلت و سایر وسایل)

از این گذشته ، این جامپ استارتر بسیارهوشمندانه طراحی شده است تا از مضرات اصلی عملکرد محصول مانند شارژ بیش از حد و اتصال کوتاه جلوگیری کند. با این حال ، همه خصوصیات منحصر به فرد آن مثبت نیستند. مثلا در یک مورد ، تلاش برای استارت جامپ کردن اتومبیل با شارژ کمتر از 30٪ را ممکن است کاملاً بیهوده تلقی کند. از این رو توصیه می شود همه جامپ استارت ها با شارژ کامل انجام شوند. با این وجود خوشبختانه ، شما یک برنامه 3 ساله گارانتی را برای اطمینان در بدترین وضعیت دارید.

 

 • نقاط مثبت جامپ استارتر DBPOWER 600A 18000mAh :
 1. طراحی فشرده و کوچک
 2. توان نسبتاً  بالای خروجی
 3. می توان برای شارژ سایر دستگاه های الکترونیکی استفاده کرد
 4. طراحی شده برای جلوگیری از شارژ بیش از حد و اتصال کوتاه

 

 • نقاط منفی جامپ استارتر DBPOWER 600A 18000mAh :
 1. در شارژ کم عملکرد خوبی ندارد
 2. شارژ را به خوبی حفظ نمی کند
 3.  دستورالعمل مناسبی همراه خود ندارد

۶)شارژر باتری اتوماتیک Schumacher SC-1200A-CA SpeedCharge 12Amp 6 / 12V

علت اینکه این نوع شارژر باتری ماشین مورد توجه بسیاری از خریداران است:

شارژر باتری تمام اتوماتیکی است که مجهز به چندین مد شارژ و سازگار با انواع مختلف ماشین ها می باشد.

Schumacher SC-1200A-CA مانند بسیاری از شارژهای باتری ماشین اسم نسبتا مناسبی ندارد. اما آنچه که مشتریان علاقه مند هستند بدانند این است که این محصول، یک شارژر باتری کاملاً اتوماتیک است که از جدیدترین فناوری برای دستیابی به زمان شارژ کمتر استفاده می کند که دو برابر سریعتر از شارژرهای معمولی می باشد.

قسمت اصلی این واحد یک پردازش میکروپروسسوری فنی ، کاملاً خودکار و با ظرفیت 12 آمپر است. بنابراین می تواند ولتاژ 6 یا 12 ولت تشخیص دهد. علاوه بر این ، می تواند شارژهای مختلفی انجام دهد – 3 آمپر برای حفظ شارژ ، 6 آمپر برای شارژ متوسط و 12 آمپر برای شارژ فوق العاده سریع باتری حالت های مختلف این شارژر باتری اتومبیل است. سایر مدل های محدودی از این محصول در زمینه انرژی و سازگاری با محیط زیست بسیار کارآمد هستند. یکی دیگر از مزایای این شارژر باتری ماشین این است که بزرگ نیست و به راحتی قابل حمل است.

هیچ مدل ماشینی وجود ندارد که  بدون نقص و تعمیر باقی بماند که حتی شوماخر بتواند دائما از آن استفاده کند. از اتومبیل گرفته تا کامیون ، موتور سیکلت ، ATV ، اتومبیل برقی ، RVs و ماشین چمن زنی همه قابل شارژ هستند. گیره های 50 آمپری این شارژر با هر دو قسمت جانبی و بالایی باتری کار می کنند.  نشانگرهای LED اطلاع از وضعیت باتری ماشین را آسانتر می کند. در کل ، شما به یک شارژر باتری ماشین با طراحی هوشمند و مناسب روبرو هستید که به احتمال زیاد با هر نوع وسیله نقلیه و ماشینی که در پارکینگ پارک کرده اید سازگار است.

 

 • نقاط مثبت Schumacher :
 1. قابل استفاده در انواع مختلف خودرو
 2. قابل استفاده در ترمینال  های هر دو طرف و بالای باتری ماشین
 3. طراحی جمع و جور و قابل حمل
 4. برق رسانی با توان بالا و  بسیار کارآمد

 

 • نقاط منفی Schumacher :
 1. عملکرد بی ثبات
 2. خیلی پایدار نیست
 3. شارژ را به خوبی حفظ نمی کند

۷)شارژر باتری اتوماتیک Schumacher SC-1200A-CA SpeedCharge 12Amp 6 / 12V

علت اینکه این نوع شارژر باتری ماشین مورد توجه بسیاری از خریداران است:

شارژر باتری تمام اتوماتیکی است که مجهز به چندین مد شارژ و سازگار با انواع مختلف ماشین ها می باشد.

Schumacher SC-1200A-CA مانند بسیاری از شارژهای باتری ماشین اسم نسبتا مناسبی ندارد. اما آنچه که مشتریان علاقه مند هستند بدانند این است که این محصول، یک شارژر باتری کاملاً اتوماتیک است که از جدیدترین فناوری برای دستیابی به زمان شارژ کمتر استفاده می کند که دو برابر سریعتر از شارژرهای معمولی می باشد.

قسمت اصلی این واحد یک پردازش میکروپروسسوری فنی ، کاملاً خودکار و با ظرفیت 12 آمپر است. بنابراین می تواند ولتاژ 6 یا 12 ولت تشخیص دهد. علاوه بر این ، می تواند شارژهای مختلفی انجام دهد – 3 آمپر برای حفظ شارژ ، 6 آمپر برای شارژ متوسط و 12 آمپر برای شارژ فوق العاده سریع باتری حالت های مختلف این شارژر باتری اتومبیل است. سایر مدل های محدودی از این محصول در زمینه انرژی و سازگاری با محیط زیست بسیار کارآمد هستند. یکی دیگر از مزایای این شارژر باتری ماشین این است که بزرگ نیست و به راحتی قابل حمل است.

هیچ مدل ماشینی وجود ندارد که  بدون نقص و تعمیر باقی بماند که حتی شوماخر بتواند دائما از آن استفاده کند. از اتومبیل گرفته تا کامیون ، موتور سیکلت ، ATV ، اتومبیل برقی ، RVs و ماشین چمن زنی همه قابل شارژ هستند. گیره های 50 آمپری این شارژر با هر دو قسمت جانبی و بالایی باتری کار می کنند.  نشانگرهای LED اطلاع از وضعیت باتری ماشین را آسانتر می کند. در کل ، شما به یک شارژر باتری ماشین با طراحی هوشمند و مناسب روبرو هستید که به احتمال زیاد با هر نوع وسیله نقلیه و ماشینی که در پارکینگ پارک کرده اید سازگار است.

 

 • نقاط مثبت Schumacher :
 1. قابل استفاده در انواع مختلف خودرو
 2. قابل استفاده در ترمینال  های هر دو طرف و بالای باتری ماشین
 3. طراحی جمع و جور و قابل حمل
 4. برق رسانی با توان بالا و  بسیار کارآمد
خواندن  ساختمان باتری ماشین

 

 • نقاط منفی Schumacher :
 1. عملکرد بی ثبات
 2. خیلی پایدار نیست
 3. شارژ را به خوبی حفظ نمی کند

۸)جامپ استارتر اتومبیل GOOLOO 800A Peak 18000mAh 12V

علت اینکه این استارت جامپر مورد توجه خریدیاران است: طراحی جمع و کوچک و قابل حمل این جامپ استارتر که به راحتی قابل حمل است و هم چنین کار کردن با آن ایمن است.

احتمالا به این فکر کنید که با توجه به مدل های پیشین GOOLOO 800A اندازه کوچک آن به جز در موارد ضروری سایر ویژگی ها را نمی تواند این نوع جامپ استارتر به خوبی در خود جای دهد.ما  در اینجا به ویژگی های منحصر به فرد این جامپ استارتر با این ابعاد و طراحی مدرن اشاره می کنیم.چرا که ، جامپ استارتر GOOLOO به اندازه کافی کوچک است که بتواند درون جعبه ماشین یا حتی یک کیف کوچک جا شود ، و همچنان یک برند جامپ استارتر مناسب است که با یک LEDچشمک زن ، سیگنال نوری SOS و 18،000mAh  کار می کند

جامپ استارتر GOOLOO همچنین از نقطه نظر ایمنی با محافظت یکپارچه در برابر مدارهای اتصال کوتاه ، اضافه بار و ولتاژ عملکرد بسیار چشمگیری دارد. برای زمانی که در شرایط اضطراری در خارج از منزل باشید ، جامپ استارتر GOOLOO دارای یک فلاش سیگنال SOS است که حداقل 120 ساعت با یک بار شارژ کار خواهد کرد. علاوه بر این ، GOOLOO دارای یک چراغ چشمک زن LED فوق العاده نورانی با 3 حالت روشنایی است.

با این حال ، مواردی وجود دارد که باید در مورد آنها برای کار کردن با جامپ استارتر GOOLOO احتیاط کرد ، مثلاً دما. دمای کارکرد مطلوب برای شارژر GOOLOO بین 20 تا 60 درجه سانتیگراد است. همچنین ، فقط می توانید 4 استارت جامپ را در هر 2 دقیقه انجام دهید ، که اگر کمی صبور باشید ، مشکل خیلی بزرگی نیست.

 

 •  نقاط مثبت جامپ استارتر GOOLOO :
 1. طراحی فشرده
 2. قابل حمل
 3. ظرفیت بالا
 4. بسیاری از ویژگی های ایمنی را داراست

 

 •  نقاط منفی جامپ استارتر GOOLOO :
 1. خیلی پایدار نیست

۹)شارژر باتری ماشین تمام اتوماتیک MOTOPOWER MP00205A 12V 800mA

علت اینکه مورد توجه بسیاری از خریداران شارژر باتری ماشین است:

یک شارژر تمام اتوماتیک است که برای انواع مختلف باتری های ماشین مناسب می باشد.

MOTOPOWER MP00205A دارای شارژر باتری تمام اتوماتیک است که بر روی  باتری انواع وسایل نقلیه از اتومبیل گرفته تا موتور سیکلت ، ATV ، RV ، قایق موتوری، Powersports ، ماشین چمن زنی و حتی اسباب بازی های کودکان کار می کند. البته ، شارژ کردن اتوماتیک باتری با این شارژر ، نیازی به عملکرد دستی از طرف شما ندارد. شما می توانید به سادگی شارژر را به باتری اتومبیل خود وصل کنید و آن را رها کنید. به لطف برنامه نویسی ویژه که توسط ریز پردازنده کنترل می شود ، روند شارژ به طور مداوم کنترل می شود و به محض شارژ کامل باتری متوقف می شود. از شارژ کامل باتری به بعد ، ولتاژ باتری ماشین را ردیابی می کند و حداکثر شارژ باتری را با جریان شناور حفظ می کند.

البته علاوه بر محافظت در برابر شارژ باتری توسط این شارژر ، ویژگی های ایمنی دیگری نیز دارد. اقدامات پیشگیری نیز مقابل قطبیت معکوس و اتصال کوتاه در این شارژر ماشین تعبیه شده است. هیچکدام از اجزای سازنده شارژر MOTOPOWER جرقه ایجاد نمی کنند و عملکرد و نگهداری پالس از شارژ بیش از حد باتری ماشین یا تخلیه  بار الکتریکی جلوگیری کند. این روند به طور موثری باعث افزایش طول عمر باتری ماشین شما خواهد شد.

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که می توان در مورد شارژر MOTOPOWER  صحبت کرد سیستم SAE است که به شما امکان انتخاب اتصال سریع را می دهد -ترمینال های حلقه و گیره های تمساحی_. از آنجا که ترمینال های حلقه امکان اتصال دائمی با باتری ماشین را به شما می دهد ، می توانید در صورت لزوم به راحتی شارژر را از طریق آداپتورهای SAE متصل کنید.

طرح کلی شارژر باتری MOTOPOWER مبتنی بر استفاده کارآمد از انرژی می باشد. این طرحی است که توسط CE ، CEC ، RoHS و UL تأیید شده است. مشتریان شارژر باتری MOTOPOWER یک سال ضمانت وامکانات کمک فنی از خدمات مشتریان دریافت می کنند.

 

 •  نقاط مثبت شارژر باتری ماشین MOTOPOWER :
 1. طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی
 2. طراحی انرژی کارآمد
 3. بسیاری از ویژگی های ایمنی را داراست
 4. با آداپتورهای SAE همراه است

 

 •  نقاط منفی شارژر باتری ماشین MOTOPOWER
 1. نشانگرهای LED ضعیف طراحی شده است
 2. بازدهی متوسط

۱۰)جامپ استارتر ماشین  Suaoki U10 800A Peak 20000mAh

علت اینکه مورد توجه خریداران است:

یک شارژر باتری با طراحی زیبا و با طراحی مناسب که به طور کارآمد اتومبیل شما و سایر وسایل الکترونیکی را شارژ می کند ، البته محدودیت هایی هم دارد.

شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه موقع ممکن است باتری ماشین شما به طور ناگهانی خاموش شود یا از کار بیفتد. همیشه برای رانندگان در جاده حوادث غیر منتظره ای اتفاق می افتد که می خواهند سریع تر مجددا به جاده بازگردند و به مقصد خود برسند. خوشبختانه ، جامپ استارتر Suaoki U10 800A علاوه بر ایجاد جامپ استارن اساسی برای وسیله نقلیه و باتری ماشین شما ، در صورت لزوم ، شما را از این انحراف از جاده نجات می دهد. و این تنها وسیله نقلیه و باتری ماشین شما نیست که می تواند شارژ شود. وجود دو درگاه USB ضد گرد و غبار بدان معنی است که می توانید سایر دستگاه های الکترونیکی خود را نیز شارژ کنید.

صفحه LCD و چراغ های LED برای این جامپ استارتر طراحی شده است. صفحه نمایش درصد خواندن خروجی و مصرف باتری ماشین را نشان می دهد. چراغهای Strong ، Strobe و SOS LED هر کدام نیاز به یک فشار دارند و در حالتی که جامپ استارتر Red Alarm باشد به دو فشار نیاز دارد.

با این حال ، با وجود تمام این ویژگی ها در همه موارد این شارژر کاملاً عالی عمل نمی کند. به عنوان مثال ، این شارژر برای شارژ دستگاه های الکترونیکی که خروجی 12 ، 16 یا 19 ولت دارند مناسب نیست. همچنین در صورت راه‌اندازی باتری ماشین ، شما واقعاً باید مطمئن شوید که اتصال قطبی صحیح را برقرار کرده اید. گیره های شارژر به هیچ وجه محافظ ندارند.

 

 •  نقاط مثبت جامپ استارترSuaoki

    ۱. قادر به شارژ چند نوع دستگاه الکترونیکی است

    ۲. ضد گرد و غبار

    ۳. ضد آب

 

 •   نقاط منفی جامپ استارترSuaoki

    ۱. کیفیت ساخت ضعیف

    ۲. عملکرد متوسط

دسته‌بندی دانستنیهای باتری ماشین
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت
Call Now Button